cd baskı, cd üretim, cd çoğaltım
Tetra Optik Disk
cd üretim - cd baskı - cd çoğaltım

cd baskı fiyatları

CD/DVD BASKI ve ÜRETİM

Sizin için çok önemli olan CD-DVD üretim ve baskı işlemlerinizin hangi ortam ve koşullarda yapıldığını görmenizi ve kontrol etmenizi Tetra Optik Disk olarak önemle tavsiye ederiz. Tetra Optik Disk olarak CD üretim ve baskı işlemlerimizi 1500m2 kapalı alanda en son teknolojiye sahip kendi makina parkurumuzda yapmaktayız. eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir
FİRMAMIZ HAKKINDA

2000 yılından itibaren bilgisayar sektöründe faaliyet göstermeye başlayan firmamız İstanbul Merkez ve 2002 yılında açılan Çin ofisi ile sizlere hizmet etmeye başlamıştır. 2007 yılında Bayrampaşa'da bulunan modern merkez binasına taşınmış faaliyetlerini bu merkezden yürütmeye başlamıştır.

Ürünlerinin dağıtımını MEMORY markası adı altında yapan Tetra Optik Disk San. ve Tic. Ltd. Şti., hizmeti, kalitesi ve fiyatıyla önemli bir pazar payı oluşturmuş, Türkiye'de CD-DVD kopyalama hizmeti veren firmalar arasında ön sıralarda yer almaya başlamış, mevcut baskı kapasitesini aylık 2.000.000 cd'ye ulaştırmıştır.

Artan müşteri taleplerini en iyi biçimde karşılamak, bunun yanında yeni pazarlar yaratmak üzere başladığımız bayilik sistemine devam etmekteyiz. Müşteri memnuniyetini kendisine hedef edinen Tetra Optik Disk San. ve Tic. Ltd. Şti. bayileriyle birlikte hizmet ve ürünlerini tüketicilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak şekillendirmektedir.

Tetra Optik Disk olarak CD üretim ve baskı işlemlerimizi 500m2 kapalı alanda en son teknolojiye sahip kendi makina parkurumuzda yapmaktayız. İlkemiz, müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet sunmaktır. CD - DVD baskı ve üretimleriniz zamanında, eksiksiz ve % 100 garantili olarak itina ile üretilmektedir

   All rights Copyright © TETRA OPTİK DİSK